kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in ru_polit,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
ru_polit

Саакашвили уничтожает Порошенко

Порошенко втрачає позиції на очах. І хоча винен в цьому він сам, але його любі друзі йому дуже сильно в цьому допомагають. Одні - тим, що підставляють гаранта своєю участю в різного роду корупційних скандалах, інші - тим, що безсовісно цим користуються.
Взагалі, вся політична ситуація нагадує борсання в ямі з багном - піднятися можна тільки притопивши сусіда. І якщо Юля поки що не надто загрожує Петі, то через Мишка вже важко зробити вдих.
На черговому антикорупційному форумі, що відбувся вчора в Івано-Франківську, Порошенка назвали головним корупціонером і олігархом країни. В принципі, мало хто з цим не погодяться. Але суть в іншому. Навряд чи нинішні антикорупціонери стануть боротися з корупцією, змінивши Порошенка на його посаді. Так само як жити по-новому від Порошенка мало чим відрізняється від покращень його попередника. В цьому і полягає вся суть антикорупційних реформ. Вони націлені не на винищення корупції, а на контроль над її потоками.
І найбільш для Петра Олексійовича неприємне у всій цій історії те, що його рідний БПП стає тим коконом, в якому визріває партія Саакашвілі. І на позачергових виборах, які на думку дуже багатьох політологів і експертів, відбудуться вже в цьому році, у політичної сили Порошенко не буде ніяких шансів набрати більшість. Так, в Парламент він пройде, і можливо, навіть увійде в коаліцію, проте, великої кількості портфелів йому не бачити.
Тож, поки що Саакашвілі починає і виграє.

[Перевод на русский]Порошенко теряет позиции на глазах. И хотя виноват в этом он сам, но его люби друзи ему очень сильно в этом помогают. Одни - тем, что подставляют гаранта своим участием в различного рода коррупционных скандалах, другие - тем, что бессовестно этим пользуются. Вообще, вся политическая ситуация напоминает барахтание в выгребной яме - приподняться можно только притопив соседа. И если Юля пока что не очень угрожает Пете, то из-за Миши уже трудно сделать вдох.

На очередном антикоррупционном форуме, прошедшем вчера в Ивано-Франковске, Порошенко назвали главным коррупционером и олигархом страны. В принципе, немногие с этим не согласятся. Но суть в другом. Едва ли нынешние антикоррупционеры станут бороться с коррупцией, сменив Порошенко на его посту. Точно так же как жити по- новому от Порошенко мало чем отличается от покращень его попередника. В этом и заключается вся суть антикоррупционных реформ. Они нацелены не на истребление коррупции, а на контроль над ее потоками.

И самое для Петра Алексеевича неприятное во всей этой истории, что его родной БПП становится тем коконом, в котором вызревает партия Саакашвили. И на внеочередных выборах, которые по мнению очень многих политологов и экспертов, состоятся уже в этом году, у политической силы Порошенко не будет никаких шансов набрать большинство. Да, в Парламент он пройдет, и возможно, даже войдет в коалицию, однако, большого количества портфелей ему не видать.

Так что, пока Саакашвили начинает и выигрывает.
Subscribe

promo ru_polit апрель 1, 2020 00:00
Buy for 80 tokens
Пройдите обучение и получите пакет акций стоимостью до 25 000 ₽. Подробности по ссылке на сайте Тинькофф.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments