ivan_911 (ivan_911) wrote in ru_polit,
ivan_911
ivan_911
ru_polit

Позитивне і сонячне віче Правого Сектору (національно-визвольного руху).

(багато фотографій)
Ближче до 19:00 до монументу Незалежності почалися підтягуватися люди.
Правоохоронців не було помічено, з цього можна було зробити висновок що Ярош попередив владу що можна розслабитися, сьогодні революції не буде.
Влада з полегшенням видихнула і попросила Яроша особливо не лаяти її. Ярош нічого не відповів і загадково прищурився.
По Майдану бродили люди в уніформі, з нашивками Правого Сектору. Люди стого дивилися і були насторожі.Підтягнулося духовенство, якому явно нічого було втрачати крім своїх ланцюгів.
Натовп оживився - біля стели з"явився старий пиздобол поважний гість - Левко Лук"яненкоПідстаркуваті фанатки махали йому з натовпу.Ще раз прошу Правий Сектор - приберіть зі своєї пропаганди фотку невинно убієнного вами ж айтішника з офісу Партії Регіонів В. Захарова. Бо цинізм зашкалює.Типажі:Тут фотоапарати посилено заклацали і пробіг хтось схожий на команданте ЯрошаОдразу підбігли оператори, почали фотографувати, якась тьотя підійшла щось просити, команданте уважно слухав і обіцяв в усьому розібратисяКоманданте суворо і спокійно огладяв не дуже стрункі ряди побратимів і посестерРяди були довгі і ефектні. Від Майдану майже до метро Хрещатик, та що на Інститутській

Ще типажі:

Стрьомний активіст періодично кричав в матюгальник лозунги і кричалки.
Всі підхватували - Україна - понад усе! Слава Україні... Правому Сектору - СЛАВА СЛАВА СЛВАВА, ворогам - СМЕРТЬ СМЕРТЬ СМЕРТЬ і т.д. Зверху тоже кричали, іноді перекривалось і звучало - ворогам - СЛАВА!Щоб підкреслити толерантність і расову терпимість в ряди був поміщений чорношкірий афроукраїнець, всі його завзято фотографували, я тожеПопереду несли якусь ікону, мабуть дуже старовинну і важливу. Потім її тримали на сцені впродовж всього віче, тримали двоє, потім їх змінили і знову тримали.І ще типажі:
Махновець хотів до німецього додати українське, вийшла якась підозріла райдугаПослідовники невинно убієнного Сашка Білого. "З нами Бог і автомат Кашашникова".
Це мабуть Рівненщина. Групи були розташовані по областям.
Гарненькі дівчатка заслуговують на окрему серію фотографій:
Нарешті вирушили до імпровізованої сцени, звідти весь цей час грали патріотичні пісні.
Дуже вдалий ракурсЛюдей було чимало, тисячі три а усього може і п"ять. Зі сцени сказали що було стотисяч, але після півторамільйона я уже нічому не дивуюсь і не буду навіть сперечатися :)Останні тенденції моди не обійшли Правий Сектор стороною. Дуже стильний активістКрик душі. Питання риторичне.Чубатий фотограф заліз на монумент міфічним засновникам. У сестри задорно стирчать цицьки, у брата під нею кумедні косички як у першокласниці.Нашерті почалося, увімкнули гімн. Щільність натовпу оцінити можна по тому факту що в самий розгар я спокійно пробрався практично до сцени.Піднялися святі отці і почали молитву. Всі чемно хрестилися в потрібні моменти. Потім святі отці почали співати щось не духовне але патріотичне, про калину, землю, Україну і героїв. Пісня була дуже нудна і довга. Ведучий в якийсь момент не витримав і показував святим отцям - всьо, харе, нема часу, показав руками хрест і пісню довелося закінчувати десь на половині.Ззаду пробралося щось гаряче і спітніле. Ой, какіє люді! Киця моя солоденька! З сумочкою із шкіри лєопарда. Знімала дійство на айпад. Але недовго.
https://www.youtube.com/watch?v=blcpEelE2vMДалі запросили старого пиздобола патріота і десидента Левка Лук"яненка. Розказував що не треба поки що розхитувати, бо споконвічний ворог - Росія чатує. Екскурс в історію, і які класні пацани - Правий Сектор. І які мудаки при владі.Потім вийшов наступний, як його хуй його знає, воєнний. Тоже розказував про мудаків і класних пацанів. Ще запам"яталося - що служив він більше 40 років. Тобто десь з 1975 року. Ще на тоталітарну диктатуру - СРСР, який гнобив Україну. Цікаво що він тоді розказувавПотім виступив ще один старий пиздобол і гуманіст патріот - Степан Хмара. Добре поставленим голосом розказував про класних пацанів і особливо довго про мудаків, в особистостях і фактах. Казав Порошенку схаменутися інакше піздєц. І щоб Америка допомогла зброєю і кадрами. І баблом. І що треба жорстку блокаду Криму і Донбасу, щоб суки передохли з голоду.Наступним був дещо несподівано Вовка-морковка Парасюк, нардеп, від перевдягнувся з піджака у камуфляж. Розказував про класних пацанів і мудаків, сльозливу історію і що він скоро піде на Крим і Донбас. Точніше спочатку на Донбас а потім на Крим.Найбільше мені сподобався пан Коханівський. Теж розказував про пацанів і мудаків, але наголос на тому що не треба пиздіти як Лук"яненко що не треба розхитувати. А треба мочити підарасів і що дуже скоро буде третій Майдан (але не сьогодні) і повстане новий вождь, не будемо показувати пальцями.Тут пані Білозерська http://bilozerska.livejournal.com/ в своєму ФБ написала все про з"їзд, і про плани, чим убила всю інтригу, хоч бери і їдь додому :(

Виступав якийсь Павлюченко, це мабуть отой політв"язень. Заїкався, мікрофон вимикався, і безсвязно триндів якусь хуйню, що тут стотисяч, і ці стотисяч уповноважують Правий Сектор їх захищати на правах міліції і чинного законодавства. Що він хотів сказати так і залишилось таємницеюНарешті вийшов каманданте провідник Ярош. Говорив недовго, що те треба розхитувати, принаймі не сьогодні, що поки що не підуть громити адмінбудівлі, про мудаків і класних пацанів і що буде референдум. Який нахуй референдум, про яку нахуй недовіру владі - я так і не зрозумів. Але всі хто був усе зрозуміли і схвально кричали - "молодець, молодець!"... Ну, в принципі і все.По суспільному ефекту і резонансу можна проілюструвати усе наступною фоткою:
Subscribe

promo ru_polit april 1, 2020 00:00
Buy for 80 tokens
Пройдите обучение и получите пакет акций стоимостью до 25 000 ₽. Подробности по ссылке на сайте Тинькофф.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 19 comments