ivan_911 (ivan_911) wrote in ru_polit,
ivan_911
ivan_911
ru_polit

Золото

Нацбанк віддає (формально продає - але всі кошти, які будуть виручені за золото - повертаються туди ж де і були) половину золотого запасу країни.
Ну як запасу, всього що залишилось, десь пів-вагону, не більше.
Ну як, українського, золото уже давно за кордоном, у німців мабуть, під надійною охороною.
Таке є сховище, там - вагон українського золота.

Золото

Підписуються деякі папірці - і на сховищі змінюють табличку.
Хвилину тому воно було українським, хоча б на папірцях, зараз - уже німецьке. Чи швейцарське, чи ХЗ яке. Не наше це точно.Далі буде - дуже скоро почнеться цинга і голод, закредитовані і затероризовані всмерть фінансовими (і комунальними) установами громадяни, для того щоб хоч якось прогодувати родину і діточок - понесуть в ломбарди і банки останнє золото, виручені кошти понесуть в ті ж банки і в супермаркети, куплять їжі і обігрівачі, заплатять за комунальні послуги. Тобто обміняють золото (реальну цінність, благородний метал) на їжу і тепло. Золото на Южмаші переплавлять у злитки, і повезуть у Швейцарію, чи Німеччину. Там наші проби не визнають, тому за кордоном знову перештамповують, за це мабуть теж треба забашляти. Все одно згодом теж віддадуть.
Ех, пройшли часи коли дурні німці зі зброєю псували собі карму, летіли на літаках і їхали на танках, везли робочу силу в ешелонах. Тепер народ сам несе останнє, а щоб попрацювати на німця - стоїть у черзі.
Це раніше комсомолець обвязавшись гранатами стрибав під танк, а комсомолка пускала поїзди під відкіс, і її за це вішали. Тепер "комсомолка" віддається німцю практично задарма і навіть не думає про якісь дурниці, застрибуючи в дорогу іномарку. І "комсомолець" тоже, не це ж Європа, смаки різні.
Навіщо вивозити чорноземи ешелонами, коли місцеві аборигени так само будуть стояти в черзі за право попрацювати на іноземного інвестора?
Все-таки у іноземних інвесторів Гітлера і Мусоліні були погані радники. Нафіга ото треба було так напружуватися? Тоньше треба!
Чи то країна була інша, і народ, хто його знає...

Subscribe
promo ru_polit april 1, 00:00
Buy for 80 tokens
Что делать, если вы не успели совершить все необходимые для самоизоляции покупки, а в 100 метрах от подъезда не оказалось торгового центра? aliexs рекомендует скоротать время и порадовать себя приятными мелочами на глобальной виртуальной торговой площадке. Нажимая на любую из картинок…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 32 comments