Михаил Кругов (krugovm) wrote in ru_polit,
Михаил Кругов
krugovm
ru_polit

Россияне, как вам такое - открытый фейсбук Зеленского!

Владимир Зеленский имеет аккаунт в фейсбуке. И там можно делать комментарии! Доступ открытый!
Вот цитаты из сегодняшнего поста в ФБ Зеленского и комментариев к нему. Как известно, в Ровно двое людей, парень и девушка выразили протест против Зеленского. Зеленский прокомментировал это так.
***********
Володимир Зеленський
З’ясував ситуацію щодо нібито затримання хлопця та дівчини, які влаштували проти мене протест у Рівному. Ніякого затримання не було, але правоохоронці могли діяти м’якше. В поліції проведуть службову перевірку.
Закликаю МВС не вживати заходів проти політичних протестувальників, якщо люди не порушують правопорядок. Критики не боюся.

Эту запись свободно комментируют, в том числе и та самая, протестовавшая девушка Причем она протестует и в ФБ Зеленского!
**************
Даша Коц Я — та затримана дівчина. І це — відверта брехня! Затримання було, було жорстоке поводження зі мною,і це все є на аудіозаписі!!! Пост президента- брехня! Я дуже розчарована і пригнічена такою реакцією.

Еще из комментариев к этому посту Зеленского
********
Volodymyr Shevchenko Порохоботи — це чи не найбільший сором і гниль нашої країни. Наймерзенніші люди без совісті і моралі. Гидке породження корумпованої системи.

Игорь Контузоров Коли охорона та тітушня з масовки, на виступах Пороха, людей била, телефони вибивала і навіть СБУ натравлювали, то для них «все нормально» було
А як вже проти порохоботів щось зробили (не виправдовую дії поліції), то раптово «прокинулись» і заверещали про переслідування.
Ще один типовий приклад лицемірства та подвійних стандартів пороховського стада. І знову ж повторю: дії поліції не виправдовую, просто подвійні стандарти ненавиджу

Михайло Степнов Ти ба, коли проти Пороха мітинги влаштовували — порохосвиноботи верещали, що не тре розхитувати човен.
А зараз же ж діють діаметрально протилежно.
Погань та ліцеміри. Президент менше тижня при владі, не має своєї партії у парламенті, а вони вже мітингують.

Есть и комментарии на русском
Виктория Шевченко Умничка, сейчас массово льют помои, за каждый чих, но это только в плюс Вам. А к уходящим только презрение и желание не видеть их вообще и поскорее.

Виктор Владимирович Куклин Владимир Александрович, у вас просто есть мозги — а те кто вас и ваши предложения критикуют, у них просто нет мозгов или не доросли до «уровня критики Президента страны». Вы молодец!!!!

Россияне, почувствуйте разницу.
Вы можете представить. чтобы вашевсе вело фейсбук и там можно было свободно что-то комментировать?
Subscribe
promo ru_polit april 1, 00:00
Buy for 80 tokens
Что делать, если вы не успели совершить все необходимые для самоизоляции покупки, а в 100 метрах от подъезда не оказалось торгового центра? aliexs рекомендует скоротать время и порадовать себя приятными мелочами на глобальной виртуальной торговой площадке. Нажимая на любую из картинок…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 47 comments