radiosurinam (radiosurinam) wrote in ru_polit,
radiosurinam
radiosurinam
ru_polit

Усi у спiльнотi чомусь забули, який сьогоднi день

Чорнобильська катастрофа. Аварія на Чорнобильській АЕС вразила весь світ, в тому числі і його наслідками.

Якщо багато хто думає, що Чорнобильська аварія відразу забрала багато життів, то це не так. Під час самого вибуху загинув один оператор, останки якого досі поховані під уламками, а другий помер від травм і опіків вже в лікарні.

Коли вибухнув Чорнобиль, було кілька ударів (більшість свідкiв стверджує, що було два вибухи), точний час – 26.04.1986 рік у 01:23:47 (субота).

Реактор був зруйнований всього за три хвилини.

Вже після самого вибуху ЧАЕС і надалі робіт з ліквідації, протягом 3-х місяців померли 31 людина (через опромінення), зайняті в перші години усунення пожежі.

Для ліквідаційних робіт залучили в результаті більше півмільйона осіб. Аварія в Чорнобилі забрала життя до 80 000 чоловік внаслідок віддаленого опромінення.Ось такий сьогоднi страшний День пам'яті
Хвилююся за залишившiся на Україні АЕС
Subscribe
promo ru_polit april 1, 00:00
Buy for 80 tokens
Что делать, если вы не успели совершить все необходимые для самоизоляции покупки, а в 100 метрах от подъезда не оказалось торгового центра? Правильно — скоротать время и порадовать себя приятными мелочами вам поможет глобальная виртуальная торговая площадка. Нажимая на любую из картинок ниже, вы…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 29 comments