radiosurinam (radiosurinam) wrote in ru_polit,
radiosurinam
radiosurinam
ru_polit

Усi у спiльнотi чомусь забули, який сьогоднi день

Чорнобильська катастрофа. Аварія на Чорнобильській АЕС вразила весь світ, в тому числі і його наслідками.

Якщо багато хто думає, що Чорнобильська аварія відразу забрала багато життів, то це не так. Під час самого вибуху загинув один оператор, останки якого досі поховані під уламками, а другий помер від травм і опіків вже в лікарні.

Коли вибухнув Чорнобиль, було кілька ударів (більшість свідкiв стверджує, що було два вибухи), точний час – 26.04.1986 рік у 01:23:47 (субота).

Реактор був зруйнований всього за три хвилини.

Вже після самого вибуху ЧАЕС і надалі робіт з ліквідації, протягом 3-х місяців померли 31 людина (через опромінення), зайняті в перші години усунення пожежі.

Для ліквідаційних робіт залучили в результаті більше півмільйона осіб. Аварія в Чорнобилі забрала життя до 80 000 чоловік внаслідок віддаленого опромінення.Ось такий сьогоднi страшний День пам'яті
Хвилююся за залишившiся на Україні АЕС
Subscribe
promo ru_polit april 1, 00:00
Buy for 80 tokens
Что делать, если вы не успели совершить все необходимые для самоизоляции покупки, а в 100 метрах от подъезда не оказалось торгового центра? aliexs рекомендует скоротать время и порадовать себя приятными мелочами на глобальной виртуальной торговой площадке. Нажимая на любую из картинок…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 29 comments