piligrim1964 (piligrim1964) wrote in ru_polit,
piligrim1964
piligrim1964
ru_polit

По найболючішому: США завдали новий економічний удар по Росії

Сенат США підтримав посилення санкцій проти Росії за анексію українського Криму, за підтримку президента Сирії Башара Асада, а також хакерські атаки на сервери Демократичної партії США перед президентськими виборами в 2016 році.Про це повідомляє Waghington Examiner.

Обмежувальні заходи підтримали 97 сенаторів, двоє проголосували проти.

Нові санкції будуть представлені у вигляді поправок до законопроекту про заходи проти Ірану.

ЧИТАЙТЕ:
"З подивом і тривогою": Росію розлютили нові санкції США
Зазначається, що в документі також є положення, яке не дозволить президенту США Дональду Трампу самостійно скасувати або послабити санкції без згоди конгресу.

Згідно з рішенням Сенату США, санкції передбачають скорочення максимального терміну ринкового фінансування російських банків до 14 днів, а нафтогазових компаній - до 30 днів.

Крім того, протягом півроку після введення поправок міністр фінансів США повинен відзвітувати про можливі наслідки поширення обмежень на суверенний борг Росії.

ЧИТАЙТЕ:
Щоб домовитися: у Трампа хотіли зняти санкції з російських нафтових компаній
Після затвердження законопроекту в палаті представників, документ відправлять на підпис Трампу.

Як повідомляє "Голос Америки", перед голосуванням сенатори висловили думки щодо запропонованих заходів. Так, один з ініціаторів введення нових санкцій - сенатор Шеррод Браун пояснив, для чого потрібні правки.

"Цей документ дає можливість адміністрації вводити санкції на основні сектори російської економіки: гірничодобувну промисловість, металургію, морський і залізничний транспорт, а також нові інвестиції у російські трубопроводи", - сказав Браун.

ЧИТАЙТЕ:
Журналіст наочно показав, як санкції вплинули на Крим у 2016-му році
"Поправка посилює санкції проти російської енергетичної галузі, російських чиновників-корупціонерів і тих, хто поставляє зброю режиму Башара Асада" - додала сенатор-демократ Еймі Клобучар.

При цьому вона наголосила, що заходи стосуються державного апарату, а не простих росіян.

"Ми хочемо, щоб російський народ мав можливість жити в демократії, у демократії, яка не робить таких речей, як збивання літака над Україною, яка не намагається вплинути на вибори в інших країнах, тому ці санкції настільки важливі", - уточнила вона.

У свою чергу сенатор Майк Крейпо заявив, що санкції будуть ефективними тоді, коли президент РФ відчує від них шкоду.

"За розрахунками Путіна, вартість санкцій не перевищує вигоду від окупації Криму, сприяння бойових дій на сході України, підтримки атак режиму Асада проти мирних жителів у Сирії і здійсненню кібератак на людей, компанії, інститути навколо світу. Багато законодавців від обох партій відчувають, що відповідь США має бути набагато сильнішою", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ:
Російський економіст розповів, як санкції руйнують майбутнє РФ
Раніше, як повідомляє "Уніан", держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що посилення санкцій проти РФ має відбуватися при рівноцінній участі всіх союзників.

"Санкції є досить практичним інструментом. Односторонні санкції не настільки ефективні як багатосторонні санкції, і, якщо ми думаємо про додаткові санкції, одне з моїх завдань, і я це сприймаю як свою відповідальність, полягає у тому, яким чином до нас я долучив інших союзників, щоб сказати їм, що вони теж повинні відповісти таким же чином", - сказав він.

https://www.obozrevatel.com/ukr/finance/business-and-finance/34152-po-samomu-hvoromu-ssha-zavdali-novogo-ekonomichnogo-udaru-po-rosii.htm</div>
Tags: Мир, Политика, Россия
Subscribe

promo ru_polit апрель 1, 2020 00:00
Buy for 80 tokens
Пройдите обучение и получите пакет акций стоимостью до 25 000 ₽. Подробности по ссылке на сайте Тинькофф.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 109 comments