ivan_911 (ivan_911) wrote in ru_polit,
ivan_911
ivan_911
ru_polit

Країна рабів, бариг і довбойобів.

Країна рабів, бариг і довбойобів.

(аналітичний есей-дослідження)
Перші становлять наймасовіший прошарок нашого хворого суспільства. Раби працюють за їжу і тепло (бажано) у домівках. Але навіть ці, здавалося б, базові потреби не є обов'язковими. Якщо першого і другого не буде вистачати, раби здатні самостійно добувати і вирощувати продукти харчування, вкалуючи на своїх недопроданих сотках у понаднормовий час, також на вихідних. Раби здатні обходитися дровами, соломою та кізяками. Раби невибагливі і легко маніпульовані. В свою чергу вони поділяються на цілі прошарки і касти, які відрізняються асортиментом споживаної їжі, шматтям і комфортом проживання. Раби зневажають нижчі касти і дуже люблять виябуватись одне перед одним і особливо перед нижчими кастами використовуючи різноманітні соціальні мережі. Якщо виябуватись нічим, постять діточок, котиків і мудрі фрази. Захоплюються спортом і політикою.

Бариги - прошарок нечисельний і прагматичний. Використовують працю рабів і пиздять гроші з бюджету. Періодично влаштовують хитрі схеми, щоб обібрати чергове покоління робів, і пояснити це якось хитро і незрозуміло.
Для цього вони мають рабів-аналітиків, які вправно вставляють різні терміни і поняття в аналітичні статті і новини. Раби як правило зайняті виживанням і все це залюбки хавають запиваючи пивом або іншим "елітнішим" бухлом. Буває що представники елітних бариг-найвищого прошарку не можуть поділити потоки і активи. Тоді бариги влаштовують революцію, використовуючи рабів як масовку і довбойобів як ударну силу.

Довбойоби є найменш масовим але найсмердючишим прошарком. Якщо раби бодай самі добувають собі їжу - то довбойоби переважно живуть за рахунок рабів, яких довбойоби люто ненавидять за пасивність і недостатній патріотизм. Довбойоби агресивні і дещо небезпечні. Але необхідні. Найбільша проблема це утилізація невикористаних довбойобів. Але проблема вирішувана. Головне не перестаратися і залишити деяку кількість, бо виростити активного довбойоба - завдання непросте і інтелектуальне. Вищий пілотаж - це створити у довбойоба ілюзію що це не його використовують, а він використовуює бариг. В такому разі довбойоби стають контрольованішими і вперто і наполегливо ідуть до вищої мети, викладеної рабами-аналітиками в книгах і методичках виданих за кошти хитрожопих бариг.
***

Ось і сьогодні, вшановуючи чергову річницю Революції раби слухняно вишикувались перед рамками, які відсіюють довбойобів. Бо ті можуть перечитавшись методичок і гранату хуйнути, убивши і покалічивши певну кількість рабів-охоронців. За що останні безумовно отримають медальку посмертно, або подяку зі сльозами на очах від чергового бариги. Раби стоять в черзі слухняненько і не хуліганять. Скажуть, вибачайте, труси зняти і вдягнути навиворіт (це потрібно для національної безпеки!) - і знімуть, і вивернуть, і подякують. Ще й селфі захуярять на фоні оновленого ЦУМу.
Так і живемо.
Subscribe
promo ru_polit april 1, 00:00
Buy for 80 tokens
Что делать, если вы не успели совершить все необходимые для самоизоляции покупки, а в 100 метрах от подъезда не оказалось торгового центра? aliexs рекомендует скоротать время и порадовать себя приятными мелочами на глобальной виртуальной торговой площадке. Нажимая на любую из картинок…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments