ivan_911 (ivan_911) wrote in ru_polit,
ivan_911
ivan_911
ru_polit

Країна рабів, бариг і довбойобів.

Країна рабів, бариг і довбойобів.

(аналітичний есей-дослідження)
Перші становлять наймасовіший прошарок нашого хворого суспільства. Раби працюють за їжу і тепло (бажано) у домівках. Але навіть ці, здавалося б, базові потреби не є обов'язковими. Якщо першого і другого не буде вистачати, раби здатні самостійно добувати і вирощувати продукти харчування, вкалуючи на своїх недопроданих сотках у понаднормовий час, також на вихідних. Раби здатні обходитися дровами, соломою та кізяками. Раби невибагливі і легко маніпульовані. В свою чергу вони поділяються на цілі прошарки і касти, які відрізняються асортиментом споживаної їжі, шматтям і комфортом проживання. Раби зневажають нижчі касти і дуже люблять виябуватись одне перед одним і особливо перед нижчими кастами використовуючи різноманітні соціальні мережі. Якщо виябуватись нічим, постять діточок, котиків і мудрі фрази. Захоплюються спортом і політикою.

Бариги - прошарок нечисельний і прагматичний. Використовують працю рабів і пиздять гроші з бюджету. Періодично влаштовують хитрі схеми, щоб обібрати чергове покоління робів, і пояснити це якось хитро і незрозуміло.
Для цього вони мають рабів-аналітиків, які вправно вставляють різні терміни і поняття в аналітичні статті і новини. Раби як правило зайняті виживанням і все це залюбки хавають запиваючи пивом або іншим "елітнішим" бухлом. Буває що представники елітних бариг-найвищого прошарку не можуть поділити потоки і активи. Тоді бариги влаштовують революцію, використовуючи рабів як масовку і довбойобів як ударну силу.

Довбойоби є найменш масовим але найсмердючишим прошарком. Якщо раби бодай самі добувають собі їжу - то довбойоби переважно живуть за рахунок рабів, яких довбойоби люто ненавидять за пасивність і недостатній патріотизм. Довбойоби агресивні і дещо небезпечні. Але необхідні. Найбільша проблема це утилізація невикористаних довбойобів. Але проблема вирішувана. Головне не перестаратися і залишити деяку кількість, бо виростити активного довбойоба - завдання непросте і інтелектуальне. Вищий пілотаж - це створити у довбойоба ілюзію що це не його використовують, а він використовуює бариг. В такому разі довбойоби стають контрольованішими і вперто і наполегливо ідуть до вищої мети, викладеної рабами-аналітиками в книгах і методичках виданих за кошти хитрожопих бариг.
***

Ось і сьогодні, вшановуючи чергову річницю Революції раби слухняно вишикувались перед рамками, які відсіюють довбойобів. Бо ті можуть перечитавшись методичок і гранату хуйнути, убивши і покалічивши певну кількість рабів-охоронців. За що останні безумовно отримають медальку посмертно, або подяку зі сльозами на очах від чергового бариги. Раби стоять в черзі слухняненько і не хуліганять. Скажуть, вибачайте, труси зняти і вдягнути навиворіт (це потрібно для національної безпеки!) - і знімуть, і вивернуть, і подякують. Ще й селфі захуярять на фоні оновленого ЦУМу.
Так і живемо.
Subscribe
Buy for 80 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 27 comments